0544 485 64 89 - 0532 614 1028 - 0312 350 5767 mervekereste [at] gmail.com

Çatılık Kereste

Merve Orman Ürünleri

Çatılık Kerestede  özel kampanya

Kendi imalathanemizde 2cm kalınlığında her boyda ve genişlikte çatı tahtası, 5X10, ve 10X10 üretimimiz bulunmaktadır. İstenildiğinde özel ölçülerde 10X15, 5X15 gibi kereste üretimimizde bulunmaktadır. Temiz, tomruktan direk olarak çatı için keresteyi üretmekteyiz. İstenildğinde müşterinin talebi doğrultusunda daha ucuz fiyatlara 1m, 1,5 m ve 2 m uzunlığunda tahta ve 5X10 satışımızda bulunmaktadır. Çatı tahtasını paletçiler için üretmiş olduğumuz 2cm kalınlıktaki dayanıklı tahtalardan vermekteyiz. Bu nedenle tahtalarımız çatı kullanıma uygun tahtalardır.

2 cm kalınlığında kesilen tahtalar sayesinde hem daha az m3 kereste alınmaktadır. Ornegin 1 m3 içerisinde 5 cm kalınlıkta tahta alındığında 100 tahta olurken, 2 cm kalınlık tahta alındığında 120 tane tahta olmaktadır. Buda müşteriye büyük kazanç sağlamaktadır.

Çatı keresteleri için en uygun kereste köknar ağacından biçilmektedir.Köknar ağacı ülkemizde çokça bulunduğu için fiyat olarakta ekonomiktir.Ayrıca diğer ağaçlara nazaran uzun ömürlü ve hafiftir.

Bunun yanında Çam ağacından ve diğer türlerinden,kavak,söğüt gibi ağaçlardan da kesilmektedir.Fakat denildiği gibi köknar ağacı hem ekonomik hem de kalitelidir.Çam ağacından kestirirseniz biraz pahalıya denk gelir.Malumdur ki ülkemizin ormanlarına kışın yoğun kar yağmaktadır.Bazen köknar ağacı sıkıntısı çekilmektedir.Bu durumlarda diğer ağaç türlerinden birini tercih edebiliriz.

Asıl önemli olan husus ise güvenilir ve referanslı bir firma ile çalışmaktır.Merve Orman Urunler olarak bizlerde sizlere yardımcı olmak isteriz.

Merve Orman Ürünleri

Merve Orman Ürünleri

Ucuz Fiyat, Kaliteli Malzemenin Adresi!

Bize Ulaşın